sobota, 28 lutego 2015

Moi idole - czyli fan-domy z, których jestem.

Witajcie! Dzisiejszy post o czym? Raczej o kim. Czyli dzisiejszy post będzie, jak po nazwie widać, o moich idolach, czyli z jakiego fan-domu jestem. Ja osobiście jestem z dwóch fan-domów, byłam kiedyś z trzech, ale z jednego odeszłam, ale o tym napiszę na końcu, a więc pierwszy z nich to..
Jedna, jedyna z moich idolek to Angelika Mucha, znana vlogerka i bloggerka *czy jak to tam się pisze*. Znana na YouTube jako littlemooonster 96, oglądam ją od jakiś 6 miesięcy, a jej fanką jestem od 2,5 miesięcy. Ma ona 17 lat, uwielbiam oglądać jej filmiki, ale teraz od 6 dni, nie ma filmiku i z tego powodu jestem bardzo smutna.

      

Drugim, jedynym moim idolem jest Jan Dąbrowski, znany Youtuber *czy jak to tam się pisze*. Znany na YouTube jako JDabrowsky, oglądam go od jakiś 4 miesięcy, fanką jestem od 1 miesiąca. Ma on 18 lat, oglądanie jego filmików to całe moje życie, tylko od tygodnia nie ma filmiku i to bardzo mnie zawiodło, więc jestem bardzo smutna, bardziej niż u Angeliki. 


Chciałam wam jeszcze napisać o moim idolu z przed 1 miesiąca, czyli Dawidzie Kwiatkowskim, znanym 19-letnim piosenkarzem. Jak nie które osoby się o tym dowiedziały to się ode mnie odwróciły i straciłam 1 ważną mi osobę, którą przez Dawida poznałam. 

Ja już kończę tego posta, ponieważ jest już późna godzina, a trzeba się wyspać i dobrze zacząć poranek, a więc pozdrawiam, do zobaczenia w następnym poście!

6 komentarzy:

 1. fajny post, czekam na więcej i obserwuję :)
  zapraszam do mnie :> http://mysteriousxworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem fanką Thomasa Andersa ;)
  Zapraszam na bloga o autografach ;)
  autografy-patrycji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Jasia i Angelike <3

  OdpowiedzUsuń
 4. jeju też tak mam tylko że ja jestem fanem poziom (bloggerki) i należę do fandomu smilers i wiesz twój pos mie zachęcił do tego żeby napisać właśnie o poziom i o Miley, post jest super i czekam na kolejny
  memxriess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam Jasia. Jest bardzo pozytywną osobą.
  Oprócz tego należę do Echelonu. Fandomy to świetna sprawa, jednoczysz się z ludźmi o tych samych pasjach i zainteresowaniach co ty :)

  http://pozytywnikk.blogspot.com/2015/02/wishlist-romwe.html <- proszę o poklikanie w linki, to dla mnie bardzo ważne! ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też uwielbiam Jasia i Angelikę. Fajny blog i post. Obserwuję :) http://patiblogpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń