sobota, 7 marca 2015

Zmiany, a raczej nowe serie postów.

Cześć! Dzisiejszy post będzie trochę krótszy niż inne, mam nadzieję, że się za to nie obrazicie i nie będziecie czytać tego bloga. A teraz przejdźmy do jeszcze jednej sprawy... bardzo się zawiodłam na Was, ponieważ pod ostatnim postem był tylko jeden komentarz na temat dopełnienia mojego bloga, jeśli nie czytaliście poprzedniego bloga i nie wiecie o co mi chodzi, to już wam tłumaczę. W ostatnim poście było pytanie, takie:
- Czy chcielibyście żebym dopełniła tego bloga nagrywaniem na YouTube?
To było właśnie to pytanie i był tylko jeden komentarz, co mnie bardzo zasmuciło, ponieważ wyświetleń mamy 285, a komentarzy 1.. Ale także zasmuciły mnie troszeczkę wyświetlenia. Przejdźmy już, do tematu, jak widać po nazwie będzie to post o zmianach, czyli taka mała wypowiedź jakie i co ile będą pojawiały się posty. Chciałabym zrobić serię ''Ulubieńcy miesiąca'' znana wam już chyba ta seria, jeśli nie to już wam tłumacze o co chodzi. Chodzi o to, że mamy takie najbardziej ulubione słodycze w miesiącu i właśnie to może być waszym ''Jedzeniem miesiąca''. Nie umiem tak dokładnie tego opisać, a jak nie wiecie nadal o co chodzi to napiszcie w googlach, ciocia Wikipedia pomoże! Te posty będą pojawiać się co miesiąc pierwszy pojawi się za 2-4 dni, czyli będą to '' Ulubieńcy lutego''. Co jakiś czas będą pojawiały się także Q&A - pytania i odpowiedzi, tu jak widać będą pytania i odpowiedzi. Jeszcze będą czasem pojawiały się DIY, jeśli nie wiecie o co chodzi wpiszcie sobię w googlach lub na YouTube, ponieważ ja nie umiem tego wytłumaczyć. 

To na tyle w tych nowych seriach, do zobaczenia w następnym poście!

2 komentarze:

 1. Super nie mogę się doczekać ulubieńców miesiąca !! <3

  http://hot-schot.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Liczba wyświetleń zależy od tego, jak często piszesz. Im częściej i im bardziej zróżnicowana tematyka, tym więcej wejść z Google. A komentarze ludzie rzadko zostawiają. Na ogół ci, którzy mają ich dużo, zbierają je, wymieniając się z innymi blogerami. Sam z siebie mało kto komentuje. Jeżeli kiedykolwiek mi coś skomentujesz, to zawsze odwdzięczę się tym samym w ciągu paru godzin lub góra paru dni. Taki mam zwyczaj.
  Pozdrawiam i zapraszam
  Sol
  http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń